Apie mus

KOSMETIKA: “DD”, “Belita”, “Vitex”, “Luxvisage”, “Relouis”, “Belor Design”, “Belkosmeks”, “Čistaja linija”, “Mirolla”. Gamintojai pripažinti kosmetikos lyderiai rytų Europoje.

PĖDKELNĖS: Fiore spalvotos, margos, žaismingos ir vienspalvės kojinės ir pėdkelnės.

Parduotuvė sėkimingai veikia jau 8 metus.

Siunčiame prekes pakartotino naudojimo pakuotėse – mažiname taršą.

Kosmetika yra patraukli vartotojui: puiki kokybė, platus pasirinkimas ir gera kaina!

Parduotuvė Kaune, Savanorių pr. 6.

Mūsų standartai

Kauniečiai puikiai įvertino nebrangią baltarusišką kosmetiką

Kaune, miesto širdyje, jau ketverius metus veikia firminė baltarusiškos kosmetikos parduotuvė. Kosmetika yra pamėgta ir jaunimo, ir brandaus amžiaus klientų. „Belita kosmetika“ parduotuvėje galima rasti kosmetikos veidui, kūnui ir plaukams. Taip pat įvairių asmens higienos priemonių, dantų pastos. „Turime ir natūralios kosmetikos, tinkančios itin jautriai odai ir plaukams“, – teigia parduotuvės įkūrėja Eglė Aleknaitė.

Dauguma klienčių jau įsitikino šios kosmetikos kokybe. Be to, ši kosmetika itin tinka lietuvaičiams, nes mus su baltarusiais sieja ne tik bendra istorija, bet ir veido odos, plaukų struktūra, panašus klimatas bei oro temperatūros svyravimai. Todėl „Belita kosmetika“ idealiai tinka ir mūsų tautiečiams.

Ypač klientės mėgsta ir vertina baltarusiškus blakstienų tušus, lūpų dažus su taukmedžio sviestu, plaukų šampūnus bei veido kremus.

Kosmetika perkama daugelį metų ne tik Baltarusijoje, bet ir aplinkinėse valstybėse. Lietuviai taip pat vertina ir noriai naudoja baltarusišką kosmetiką.

Parduotuvė nuolat atnaujina savo prekių asortimentą ir neatsilieka nuo garsiausių pasaulyje kosmetikos kompanijų. Kosmetika yra patraukli šiuolaikiniam vartotojui: puiki kokybė, įvairus pasirinkimas ir gera kaina.

„Belita“ ir „Vitex“ kosmetikos produkcija yra sertifikuota ir pripažinta Europos Sąjungoje.

Ką sako mūsų klientai: