Zone Stop ACNE

Kodėl mes turime spuogų?
Nemalonu, kai ant veido atsiranda raudoni, uždegiminiai bėrimai, inkštirai ir spuogai. Dažniausiai spauogai atsiranda nuo brendimo pradžios, kurie su laiku išnyksta, oda ilgainiui tampa švari ir glotni. Tačiau yra atvejų, kai metams bėgant, probleminė oda nesikeičia, lieka bėrimai, randai, dėmės nuo spuogų.
Odos problemos atsiranda, kai užsikemša odos poros. Kai sutrinka riebalinių liaukų veikla ir jų kanalai užsikemša, susidaro “kamštis” iš riebalų ir nešvarumų. Prasideda bakterijų dauginimasis, kuris sukelia odos uždegimą – inkštirų ir spuogų susidarymą. Spuogų ir kitų odos problemų priežastys gali būti ne tik sustiprintas porų nepraeinamumas ir riebalinių liaukų veiklos sutrikimas, o taip pat įvairių vidaus organų veiklos sutrikimai.
Kaip spręsti spuogų problemą?
Būtina pasirūpinti efektyviomis odos priežiūros priemonėmis! Spuogus išgydyti padės kasdienė odos priežiūra ryte ir vakare, kuri susideda iš trijų paprastų žingsnių:
• valymo
• tonizavimo
• maitinimo, drėkinimo
Probleminės odos priežiūra turėtų prasidėti nuo valymo: valikliu-prausikliu, losjonu, putomis ar prausiamu geliu (priklausomai nuo odos būklės).
Po plovimo, oda turi būti nuvaloma probleminės odos toniku, kuris turi antibakterinį, priešuždegiminį ir džiovinimo poveikį.
Ypatingas Zone Stop Acne kremas arba gelis riebiai odai su antibakteriniais komponentais, užtikrina stabilų teigiamą poveikį. Papildomos procedūros taip pat prisideda prie odos tobulinimo.
Giliam valymui atlikti, naudokite specialų mikro šveitiklį pilingą probleminei odai, 1-2 kartus per savaitę.
Papildomam odos valymui naudokite tinkamą kaukę su dideliu kiekiu aktyvių antibakterinių komponentų, kurie atveria ir išvalo odos poras, sumažina diskomfortą ir odos uždegimą. Maskavimo pieštukas padeda kruopščiai užmaskuoti visas uždegimo paveiktas vietas.

SVARBU ŽINOTI: riebiai odai reikalinga speciali kosmetika.
ĮSPĖJIMAS: esant sunkiam odos uždegimui, reikia pasikonsultuoti su gydytoju ar dermatologu.
Rezultatas: Nuolatinė ir tinkama odos priežiūra padės išvengti odos problemų. Oda taps švari ir švytinti, be jokio uždegimo!