Prabangus maistas ir argano migdolai

Mūsų oda – didžiausias organas kūno, bendras plotas apie 2 m2, ir svoris – apie 5% kūno svorio. Atsižvelgiant į odos ląstelių įvyksta tarp baltymų, riebalų, angliavandenių, vitaminų ir vandens-druskų apykaitą. Ji aktyviai sugeria maistinių medžiagų ir pašalina kenksmingas atliekas.

Jei oda nėra pakankamai maisto, jis greitai pasireiškia senas, praranda savo elastingumą, atsiranda odos šveitimas, dirginimas, sausumo ir sandarumo jausmas.

Tokiais atvejais, oda turi Specialių atsargumo priemonių reikia sočiųjų su reikalingų medžiagų ir padeda atstatyti natūralų medžiagų apykaitos funkciją, grįžti į savo jaunystės, gaivumo ir spindesio.

Kaip daugelio studijų ir specialių bandymų rezultatus, mokslininkai Mokslo centras UAB “Vitex” pasirinko dvi aliejų, kurie išsiskiria savo itin vertingų savybių odai – argano aliejaus ir migdolų.

Naujoji linija Vitex Luxury, valgomasis su dideliu kiekiu vertingų aliejų – tai nenugalima derinys turtingas maistingųjų medžiagų prabangiame pensiją.

 

Veikliosios medžiagos

Saldžiųjų migdolų aliejus

Naudinga savybės migdolų aliejumi rodomi su turtinga sudėtis: tokoferoliai, fitosteroliai, Trioleinas, Amygdalin, vitaminų E, A, F, vitaminų B ir mikroelementų – kalio, fosforo, geležies, cinko, mangano.

Iš alyvų, naudojamų kosmetikoje, migdolų aliejus yra vienas iš populiariausių. Ji sugeria greitai ir efektyviai maitinantis, švelninamasis ir minkština odą, padeda reguliuoti lipidų ir drėgmės balansą odoje, saugo nuo senėjimo ir pagreitina ląstelių regeneraciją. Jis sėkmingai išlygina smulkias raukšleles, įskaitant aplink akis, todėl brandi oda tampa elastingesnė, atstato jos šviežumą ir elastingumą.

Argano aliejus

Argano aliejus yra maždaug 80% nesočiųjų riebalų rūgščių jame gana didelė koncentracija sterolių, trigliceridų, natūralių antioksidantų, triterpeninių alkoholių – natūralių antibiotikų.

Argano aliejus turi labai stiprų antioksidacinį poveikį. Jis įsiskverbia giliai į odos ląsteles, ji aktyvuoja savireguliacijos procesas procesą, odos. Ačiū maistingi, atkuriamasis, regeneracinį ir anti-senėjimo savybės, ji padeda išlyginti negilias raukšles, daro odą pastebimai daugiau jaunatviškas, elastinga ir elastinga, lėtina senėjimo procesą toliau.

Reguliariai naudojant lėšas iš argano aliejaus maitina su pagrindinių maistinių medžiagų, odą, pašalinti pleiskanojimas ir spaudimo jausmas, suteikiant odai prabangią glotnumas, minkštumą, švelnumą ir grožį.

Argano aliejus yra gaunamas šalto presavimo sėklų branduolių () per medžio vaisių

Argano. Šis aliejus yra laikomas vienu iš rečiausių ir brangiausių aliejų pasaulyje, nes argano medis auga tik Maroke, bet gauti alyvą procesas yra labai ilgas. Dėl šios alyvos kokybės gavo kitą pavadinimą – skystas auksas.