„Shine & Nutrition“ – plaukų maitinimas ir blizgesys

Maroko auksas – Argano aliejus. Tarp aliejų, naudojamų kosmetikoje, tai švelnus, auksinis aliejus su subtiliu aromatu, kuris pelnytai priklauso aliejų elito kategorijai. Argano aliejus yra itin vertinamas dėl jo kokybės.

Didžiausia argano aliejaus vertė – unikali sudėtis, tiek poveikiu odai, tiek plaukams. Tai tikras grožio ir jaunystės eliksyras, nes sudėtyje yra apie 80% nesočiųjų riebalų rūgščių – linolo, oleino ir palmitino. Nesočiosios riebalų rūgštys aktyviai maitina, greitai atstato ir apsaugo plaukus ir galvos odą nuo žalingų išorinių veiksnių.

Argano aliejus tinka visų tipų plaukams. Apsaugo plaukus nuo lūžinėjimo ir plaukų galiukų šakojimosi, idealiai tinka pažeistiems plaukams gydyti.

Skystas šilkas – vienas iš gražių plaukų paslapčių. Šilkas yra labiausiai panašus į plaukus pagal sudedamąsias dalis. Šilko amino rūgštys gali lengvai prasiskverbti į plauko struktūrą, šilko baltymai sudaro ploną apsauginę plėvelę ant plaukų paviršiaus, suteikia plaukams nepakartojamą blizgesį, glotnumą ir elastingumą ir apsaugo plaukus nuo aplinkos poveikio.

„Shine & Nutrition“ poveikis yra pastebimas jau po pirmojo naudojimo.

Veikliosios sudedamosios dalys ir jų poveikis:

Argano aliejus – intensyviai maitina ir drėkina plaukus, ir galvos odą; aktyviai atkuria pažeistus plaukus; plaukai tampa stipresni, sveikesni ir pridrėkinti; neapsunkina ir nenusveria plaukų.

Šilko baltymai (skystas šilkas) tolygiai pasiskirsto ir užpildo plaukus; plaukai tampa lengvi, šilkiniai ir elastingi; suteikia prabangų plaukų blizgesį ir glotnumą.

Abrikosų kauliukų aliejus padeda atstatyti plauko struktūrą; suteikia plaukams spindesio, plaukai tampa šilkiniai ir paslankūs formavimui, šukavimui.

Betainas švelniai kondicionuoja ir aktyviai drėkina plaukus, tai suteikia lengvą plaukų šukavimą.