Negyvosios jūros kosmetika

Negyvoji jūra yra stebuklinga gydomosiomis savybėmis.

Savo sudėtimi, Negyvoji jūra labai skiriasi nuo visų kitų jūrų Žemėje. Tai vertingas druskų ir mineralinių medžiagų šaltinis, vartojamų medicinoje ir kosmetikos gamyboje. Negyvosios jūros vandens druskos koncentracija yra 10 kartų didesnė nei kitų jūrų ir vandenynų. Vanduo gausus mineralais – Negyvosios jūros vanduo yra 30% mineralų, kai kitose jūrose ir vandenynuose – 3%. Dauguma mineralų yra neorganinės kilmės. Tai reiškia, kad juose nėra vandenilio, anglies ir deguonies, ir jie nėra jautrūs oksidacijai. Tai suteikia jiems galingų gydomųjų savybių. Negyvosios jūros mineralų savybės gydo, atjaunina, grąžina odai ir plaukams gyvybingumą.

Pagrindiniai mineralai, esantys Negyvosios jūros druskose:

Mg [magnio] – „antistresinis“ mineralas. Apsaugo nuo alerginių reakcijų. Magnio trūkumas pagreitina senėjimo procesą.

Br [Bromo] – natūralus atsipalaidavimas. Jis turi galingą raminantį ir antiseptinį poveikį.

K [kalio] – reguliuoja vandens balansą ląstelėse, gerina medžiagų apykaitą, stimuliuoja naujų ląstelių augimą.

Ca [kalcio] – didina apsaugines organizmo funkcijas, turi poveikį prieš stresą, antialerginį poveikį.

Fe [geležies] – dalyvauja deguonies pernešime ir paskirstyme organizme, padidina ląstelių kvėpavimą, gerina imuninę sistemą.

Cl [chloro] – reguliuoja osmosinį slėgį, palaiko drėgmės lygį ląstelėse.

Na [natrio] – skatina aktyvių maistinių medžiagų skverbimąsi į ląsteles ir normalizuoja rūgščių – šarmų pusiausvyrą.

Si [Silicio] – pagreitina odos epidermio atsinaujinimą, suteikia lankstumo ir kraujagyslių elastingumo, stimuliuoja plaukų augimą.

Mn [mangano] – ” mineralinis antioksidantas ” neutralizuoja laisvuosius radikalus, apsaugo odą ir plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio.

Be to, visi mineralai yra gebantys kaupti vandenį, kuris skatina ilgalaikį odos drėkinimą, turi teigiamą poveikį ląstelių gyvybingumui, stiprina odos ir plaukų struktūrą, pagerina medžiagų apykaitą, kad oda tampa elastingesnė, plaukai stiprūs ir sveiki.

Negyvosios jūros purvas.

Geologinės ir klimato sąlygos natūraliai sukūrė Negyvosios jūros purvą. Purvas formuojasi giliai, kur neįsiskverbia oras, saulės spinduliai ir nepatenka tarša iš aplinkos. Negyvosios jūros purvas gausus mineralų, mikroelementų ir druskų. Jis turi gydomąjį poveikį, normalizuoja pagrindines odos funkcijas, gerina kraujotaką ir aktyvina medžiagų apykaitą, mažina raumenų įtampą ir stresą, šalina toksinus per odos poras, mažina dirginimą ir uždegimą, stabdo senėjimo procesą, stiprina plaukų šaknis ir struktūrą.

Negyvosios jūros kosmetikos dėka jūs galite pajusti nuostabų gydomąjį Negyvosios jūros poveikį namuose. Linija yra pagrįsta unikaliu gydomuoju SPA kompleksu, kuris susideda iš natūralių Negyvosios jūros druskų ir 3 rūšių jūros dumblių (rudųjų, japonų ir kitų jūros dumblių). Kosmetika maitina odą ir plaukus gydymaisiais mineralais ir mikroelementais, normalizuoja ir stiprina odos, plaukų struktūrą, skatina medžiagų apykaitą ir kraujotaką, padeda išsaugoti grožį ir jaunystę, užkirsti kelią plaukų slinkimui.