LASER LIKE system

LASER LIKE SYSTEM – kosmetikos linija pasižyminti lazerio efektu jūsų odai. Tai novatoriškas integruotas požiūris į veido, kaklo ir iškirptės srities priežiūrą. Lazeriu atjauninama ir pagerinama odos būklė, paslepiami amžiaus pokyčiai.
Lazerio poveikio odai principas pagrįstas atskirų mikrozonų epidermio ir dermos sunaikinimu, kuris skatina odos ląstelių paveiktose zonose regeneraciją, ir aplink jas. Taip yra skatinamas atjauninimo procesas. Tačiau gydymas lazeriu turi šalutinį poveikį:

– Patinimas;

– Skausmas (ypač pirmosios trys dienos);

– Netolerancija saulei;

– Infekcijos tikimybė;

– Pakitusi odos tekstūra (lupimasis, nudegimai, paraudimas);

– Ryškiai raudonų dėmių atsiradimas gydymo srityje;

– Komplikacijų galimybė.

LASER LIKE SYSTEM kosmetika yra veiksminga ir saugi alternatyva aparatinei lazerio procedūrai. Tai naujos kartos kosmetika, kuri gali išspręsti šias senėjimo problemas:

  • Raukšlės;
  • Veido kontūro pokyčiai;
  • Negyvasis odos sluoksnis;
  • Išsiplėtusios poros;
  • Odos elastingumo praradimas;
  • Veido odos papilkėjimas;
  • Pigmentacija – atsirandanti su amžiumi.

LASER LIKE SYSTEM yra specialiai sukurta kasdieninei moterų odos priežiūrai nuo 40+ metų amžiaus.

Veikliosios sudedamosios dalys:

Juvinity™* – novatoriška, patentuota aktyvi kosmetikos sudedamoji medžiaga, kuri lėtina ląstelių senėjimą, efektyviai mažina raukšles, ilgina ląstelių gyvavimo ciklą, stangrina veido, kaklo ir dekoltė odą, minkština ir išlygina odą***.

Kliniškai įrodyta, kad:

– Mažina raukšles 57% **

– Sustangrina odą 22,5% ***

– Gerina odos tekstūrą 80% ***

– Pagerina odos elastingumą 80% ***

– Išlygina ir pagerina iškirptės odos būklę iki 94% ***

* Kosmetikos savybes įrodė Sederma, Prancūzijoje

** Efektas pasiekiamas po 1 mėnesio kasdienio naudojimo

*** Efektas pasiekiamas po 2 mėnesių kasdienio naudojimo

Epidermist™ – unikalus, aukšto efektyvumo komponentas, natūralios kilmės – gerina ląstelių atsinaujinimą, mažina išsiplėtusių porų bendrą plotą, pašalina odos paviršiaus netobulumus, lygina ir oda atrodo sveikesnė. Pagerina odos natūralų imunitetą, kuris stimuliuoja hialurono rūgšties sintezę t.y. natūralų odos drėgmės balansą.

BEAUTIFEYE™* – natūralios kilmės veiklioji medžiaga – saugo, stiprina ir pagerina odos aplink akis savybes. Gerina kapiliarų vientisumą, pakelia viršutinio voko odą, mažina “varnų pėdų” raukšles akių kampučiuose, mažina paburkimą, tinimą ir tamsius ratilus apie akis.

Kliniškai įrodyta, kad:

– Pakelia viršutinių vokų odą iki 91% **

– Mažina raukšlių gylį iki 33% ***

– Mažina tamsius ratilus po akimis iki 30% ***

* Kosmetikos savybės įrodė Sederma, Prancūzijoje

** Efektas pasiekiamas po 1 mėnesio kasdienio naudojimo ryte ir vakare

*** Efektas pasiekiamas po 2 mėnesių kasdienio naudojimo ryte ir vakare

Hydrofiltrat Menyanthes™ – naujos kartos antioksidantas, stiprinantis odą. Kovoja su odos amžiumi ir stangrina veido kontūrus, gerina ir stimuliuoja kolageno sintezę, suteikia matomą pakėlimo „lifting“ poveikį.

Lumiskin™ – unikali medžiaga gaunama iš medžio Boldo žievės Čilėje. Jis turi puikias odos balinimo savybes, išlygina veido spalvą, mažina amžiaus pigmentaciją, suteikia odai natūralų spindesį ir suteikia odai nepriekaištingą išvaizdą.

Tens’Up™ – natūralių polisacharidų kompleksas, turi ilgalaikį anti-senėjimo poveikį odai ir pastebimą odos paviršiaus pakėlimo efektą.

X-PRESSIN™ – stabilus ir 5 kartus efektyvesnis nei natūralus fermentas papainas. Jo funkcija skaidyti tam tikrus baltymus, taip palengvinant negyvo odos paviršinių ląstelių pašalinimą. X-pressin ™ išlygina odą ir jos spalvą, pašalina odos trūkumus ir suteikia jai natūralų, sveiką odos toną.