Intimate

INTIMATE – tai šskirtinė kosmetikos linija moterims ir vyrams, skirta intymiai higienai su aliejumi ir afrodiziakais. Ramina jautrią, sudirgusią odą po depiliacijos ar skutimosi.

Padeda palaikyti intymių kūno sričių švarą, palaiko normalų kūno odos ir intymių sričių pH. Todėl Intimate kosmetikos linija subtiliai rūpinasi, kad būtų atsižvelgta į visas fiziologines funkcijas. Kosmetikos Intimate linija susideda:

Intymios priežiūros kremas

Subtilus kremas veikia dviem kryptimis: odos priežiūros, suteikiant jai švelnumo ir elastingumo, padeda sukurti ypatingą nuotaiką, dėka, eterinių aliejų ir sudėtyje esančių afrodiziakų.

Dušo želė intymiai higienai

Skirta kasdieninei intymių kūno sričių higienai. Švelniai valo ir drėkina odą, sukuria ilgalaikį šviežumo ir komforto jausmą. Dėl specialios formulės, tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Putos intymiai higienai

Ypač švelnios ir minkštos putos suteikia švelnią priežiūrą jautrioms ir intymioms kūno sritims. Teikia ilgalaikį švaros ir šviežumo pojūtį. Sudėtyje nėra muilo, dažiklių, etilo alkoholio, putos turi apsauginį ir drėkinamąjį poveikį.

Krepšelis