B-LIKE SYSTEM

Šiek tiek apie Botox…
Mūsų mimika: raukymasis, šypsena ar juokas, yra veido raumenų darbas. Su amžiumi formuojasi mimikos raukšlės ir veido ovalo pakitimai, pavyzdžiui, gilėjančios “varnų pėdų” raukšlės apie akis, sukelia susirūpinimą pusei žmonijos. Kaip su jomis kovoti?
Kosmetologai rado išeitį – Botox‘o injekcijas.

Botox injekcijos atliekamos pasaulyje jau daugiau nei 20 metų. Anksčiau botoksas buvo naudojamas tik paskyrus gydytojui (pagal receptą) nervų ir raumenų ligų gydymui. Tada gydytojai atkreipė dėmesį į tam tikrą Botox‘o šalutinį poveikį – raukšlių lyginimą. Netrukus ši procedūra persikėlė į grožio procedūrų kategorijas.

Botox – tai neurotoksinas, kuris tam tikrą laiką blokuoja ar paralyžiuoja veido raumenis. Raumenys nebėra darbingi, mes negalime raukytis ir mimikuoti, todėl raukšlių atsiradimas sustabdomas, esančios raukšlės nebegilėja! Blokuojami nerviniai signalai į raumenis, neleidžia raukytis. Botox “užšaldo” raumenis tam tikram laikui. Vis dėlto, neseniai atlikti tyrimų rezultatai parodė, kad Botox sušvirkščiamas ir nukreiptas į tam tikrų raukšių pašalinimą, gali skatinti kitų raumenų reguliuojančių mimiką iškreipimą, išvaizdos pokyčius. Botox, blokuoja vienos rūšies raumenų jėgų veikimą ir skatina kitų, šalia esančių raumenų, darbą. Šalia esantys raumenys kompensuoja „užšaldytų“ raumenų neveiksnumą. Tai skatina naujų raukšlių atsiradimą kitose veido vietose, todėl raukšlės pranyksta trumpam laikui, ilgainiui gilėja ir sudaro galimybes atsirasti nuolatinėms raukšlėms.

Veiksminga alternatyva Botox injekcijoms

Šiuo metu yra sukurta vertinga alternatyva injekcijos procedūroms – tai kosmetika, paremta natūralių ingredientų – peptidų su botulino toksino poveikiu. Šis kosmetikos ingredientas slopina nervinių impulsų į raumenis perdavimą, be blokuoja juos. Tai sukelia raumenų atsipalaidavimą be raumenų paralyžiaus. Kosmetikos produktuose nėra botulino toksino, jie nekenksmingi, nesukelia priklausomybės ir komplikacijų.
Atpalaiduojamas raumenų poveikis įvyksta per 1-1,5 mėnesius reguliaraus kosmetikos naudojimo. Rezultatas priklauso nuo kosmetikos naudojimo trukmės ir pastovumo.

Įrodytas kosmetikos su botopodobnym poveikis atsirado ne taip seniai, bet jau įgijo kosmetologų ir jų klientų pasitikėjimą. Ekspertai teigia, kad kremo poveikis su didelės koncentracijos peptidais yra lėtesnis nei Botox injekcijos, bet rezultatas yra naudingesnis, dėl šių priežasčių:
1. Procedūra neskausminga;
2. Peptidai neparaližuoja veido raumenų, išlieka veido išraiškos ir mimika;
3. Kosmetika su botopodobnym veikia visą veidą tolygiai, atpalaiduoja, užkerta kelią raukšlių susidarymui;
4. B-Like kremai gali būti naudojami net ir jautriausiose srityse aplink lūpas, kur Botox injekcijos yra draudžiamos.

Kosmetikos B-Like System rezultatai bus mažesni nei Botox injekcijų, tačiau jis yra subtilesnis ir natūralus, nes natūrali veido išraiška nesikeičia. Be to, raumenis atpalaiduojantys, kosmetikos peptidai turi platų teigiamą poveikį odai: drėkina ir maitina ją, regeneruoja, pagerina medžiagų apykaitos procesus, apsaugo nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Aktyviųjų ingredientų naudojimo kryptys:

Kompleksas “Relaxant” peptidas Bont-L-peptidas –
– Norėdami išlyginti odos paviršių, išlygina raukšles per raumenų relaksaciją, suteikia odos pakėlimo poveikį.

Veikliosios gamtos kompleksas polisacharidai CovaBTrox –
– Pagerina odos elastingumą, suteikia ilgalaikį veido raumenų atpalaidavimą, drėkina ir minkština odą.