KOSMETIKOS PASAULIS

Šampūnas nuo plaukų slinkimo su ricinos aliejumi 400 ml


Viso prekių: 0
Bendra kaina: 0 EUR

Krepšelis

Likutis: 2

Šampūnas su ricinos aliejumi nuo plaukų slinkimo.

Tikslas: Stiprinti ir atstatyti plaukų blizgesį ir glotnumą, sustabdyti plaukų praradimą, skirtas visiems plaukų tipams: normaliems plaukams, sausiems ir pažeistiems, riebiems plaukams.

Šampūnas su ricinos aliejumi puikiai valo ir stiprina plaukus, apsaugo nuo plaukų slinkimo ir trapumo. Riebiosios ricinos aliejaus rūgštys atstato ir regeneruoja pažeistus plaukus, aktyvuoja sveiką plaukų augimą. Vitaminų A ir E kompleksas, apsaugo nuo plaukų slinkimo ir skatina jų efektyvų augimą. Calamus ekstraktas padeda sumažinti plaukų slinkimą, skatina jų augimą ir stiprina plaukų folikulus. Reguliarus šampūno vartojimas atstato plaukus, gydo, suteikia blizgesio ir pripildo gyvybingumo.

Sudėtis: vanduo, natrio Laureth sulfatas, natrio chloridas, Cocamidopropyl betainas, kokamido MIPA, Laureth-4, polyquaternium-7, kokamidopropilamino oksidas, amodimethicone, cetrimonio chloridas, trideceth-12, glikoldistearat, Laureth-4, Cocamidopropyl betainas, kvepalų sudėtis, EDTA dinatrio, ekstraktas Acorus calamus (ajeras), citrinų rūgštis, benzilo alkoholis, Methylchloroisothiazolinone, metilizotiazolinonas, aliejinių kultūrų sėklos Ricinus communis (castor), CI 19140, CI 15985, Linalool.

Kiekis: 400 ml.

Kaina: 4.49 EUR

Pridėti į krepšelį