KOSMETIKOS PASAULIS

Mezo Complex 60+ jauninantis aktyvus veido SERUMAS 20 ml


Viso prekių: 0
Bendra kaina: 0 EUR

Krepšelis

Likutis: 2

Kosmetikos linija MezoComplex 60+ - atstoja leidžiamas mezoterapijos injekcijas!

Mezoterapija - specialių kokteilių sušvirkštimas į odą. Kokteiliai susideda iš hialurono rūgšties, vitaminų, amino rūgščių, mikroelementų, kurie stimuliuoja audinių regeneraciją ir išsprendžia konkrečias problemas: giliai drėkina odą, sumažina raukšles, pagerina veido odą, oda tampa daugiau elastinga.

Įmonė Belita, Minskas naudoja naujausias technologijas ir sukūrė kremus su aukštos kokybės komponentais t.y. linija MEZOcomplex 60+. Tai alternatyva mezo injekcijoms, kuri leidžia negaišti laiko ir pinigų kelionei į kliniką.

Kosmetikos linija Mezocomplex 60+ pirmiausia siekiama atkurti aiškų veido kontūrą, kovoja su negyva ir sena oda, minkština ir išlygina raukšles, sumažina su amžiumi susijusią pigmentaciją, intensyviai drėkina, maitina brandžią odą, didina jos stangrumą.

Amžius: 60+ Serumas yra tepamas prieš dienos/nakties kremą tam, kad suaktyvintų kremo poveikį ir įsiskverbtų giliau į odą.

Aktyvus komponentas X50Antiaging:

  • Sumažina raukšles iki 33%*
  • Padidina kolageno sintezę net 137%*
  • Padidina elastino sintezę 141%*

*Poveikis pasiekiamas po 28 dienų kasdienio vartojimo, veiksmingumas yra įrodytas "Infinitec", Ispanijoje.

X50Antiaging:

  • Padidina odos mitybą iki 100%**
  • Padidina odos hidrataciją iki 100%**
  • Padidina odos elastingumą iki 97%**
  • Ramina ir minkština odą iki 93% **

**Pagal "Infinitec", Ispanija atliktos savanorių apklausos rezultatus.

Hialurono rūgštis kryptinė (Hyalusphere XP) - hialurono rūgštis su didele molekuline mase, suteikia odai apimties, mažina suglebimą ir grąžina elastingumą (pirmasis, matomas rezultatas atsiranda po 1 valandos).

Mažos molekulinės masės hialurono rūgštis:

  • Padidina odos elastingumą 21%*
  • Sumažina odos nelygumus 66%*

*Poveikis pasireiškia po 28 dienų kasdienio vartojimo, efektyvumą patvirtina "Soliance", Prancūzija.

LumiskinTM - išlygina veido odą, mažina amžiaus-pigmentaciją, suteikia odai natūralų spindesį ir nepriekaištingą išvaizdą.

Tens'UpTM - suteikia ryškų odos patempimo ir lifting poveikį, turi ilgalaikį anti-senėjimo poveikį odai, pagerina kolageno sintezę.

Vitaminas E - "jaunystės vitaminas" - aktyvuoja kolageno ir elastino sintezę, atstato odos drėkinimą, pašalina sausumo, tempimo jausmą ir pleiskanojimą, stiprina apsauginį  odos barjerą, apsaugo ląsteles nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Idealift™ - stangrina visą veido ovalą, stimuliuoja elastino sintezę, gerina odos elastingumą, sumažina raukšles ir matomą sudribusią odą.

Kiekis: 20 ml.

Kaina: 11 EUR

Pridėti į krepšelį