KOSMETIKOS PASAULIS

LASER SYSTEM Naktinis kremas veidui, kaklui ir dekoltė


Viso prekių: 0
Bendra kaina: 0 EUR

Krepšelis

Likutis: 2

Naktinis kremas veido, kaklo ir iškirptės sričiai

Naudojimas: maitinantis, Visiems odos tipams, anti-aging, jauninantis

Linija: LASER LIKE system

Lazerio efektas
Tai maitinamasis naktinis kremas, kurio kompleksas veikliųjų sudedamųjų dalių, galinčių prasiskverbti giliai į odą ir pastebimai mažinti senėjimo požymius. Išlygina raukšles, stangrina epidermį, mažina išsiplėtusias poras, padidina odos stangrumą ir elastingumą, iš naujo formuoja veido kontūrus, ir giliai maitina odą nakties metu.

Juvinity ™ sistema suteikia matomą raukšlių sumažėjimą, lėtina odos ląstelių senėjimą, prailgina ląstelių gyvenimą, pertvarko ir stangrina veido, kaklo ir dekolte odą ***.

Sumažina raukšles 57% **
sustiprina dermą 22,5% ***
išlygina odos tekstūrą 80% ***
gerina odos stangrumą 80% ***
išlygina ir pagerina odos išvaizdą iki 94% ***

Hydrofiltrat Menyanthes ™ stiprina odą, pagerina stangrumą ir tonusą, stangrina veido kontūrus, ir turi antioksidacinį poveikį.
Epidermist ™ gerina ląstelių atsinaujinimą, sumažina bendrą plotą matomų ir išsiplėtusių porų ir pašalina paviršiaus odos nelygumus, todėl oda atrodo sveikiau. Stiprina natūralų odos imunitetą ir skatina hialurono rūgšties sintezę.
Sviestmedžio sviestas drėkina ir minkština odą, suaktyvina gilius regeneracijos procesus, skatina sintezę natūralaus kolageno ir atkuria odos tonusą.

Dėmesio: Aktyvi formulė - dilgčiojimas įmanomas
** Pasiekiama po vieno mėnesio nuo kasdienio naudojimo
*** Pasiekiama po dviejų mėnesių kasdienio naudojimo

50 ml

Kaina: 8 EUR

Pridėti į krepšelį