KOSMETIKOS PASAULIS

Clean Skin 3 viename ŽELĖ ŠVEITIKLIS KAUKĖ skirta spuogams ir inkštirams su juoda medžio anglimi 100 ml


Viso prekių: 0
Bendra kaina: 0 EUR

Krepšelis

Likutis: 2

  • Giliai valo poras,
  • Apsaugo nuo spuogų atsiradimo,
  • Pašalina inkštirus,
  • Švelniai šlifuoja ir išlygina odos paviršių,
  • Sutraukia poras ir gydo veido odą.

Daugiafunkcinė produkto „3 viename“ formulė yra efektyvus sprendimas kovojant su probleminės odos trūkumais, apjungiantis kasdienio prausimosi gelio, šveitimo priemonės ir kaukės pranašumus.

Aktyviųjų ingredientų kompleksas giliai valo poras ir pašalina inkštirus, normalizuoja riebalinių liaukų darbą, pašalina riebų blizgesį, apsaugo nuo poodinių ir išorinių uždegimų, švelniai šlifuoja ir mažina po spuogų atsiradusius odos defektus, pagerina veido spalvą.

Veikliosios medžiagos: antibakterinis „Normo-Sebum“ kompleksas, bambuko ir kokoso anglys, kaolinas (baltasis molis).

Gamintojas: Vitex.

Tūris: 100 ml.

Naudojimas: Veido valymo gelis: Tepkite veidą lengvais masažo judesiais. Nuplaukite šiltu vandeniu. Naudokite 2 kartus per dieną, ryte ir vakare.

Šveitiklis: tepkite ant sudrėkinto veido ir kruopščiai masažuokite, ypač atkreipdami dėmesį į T-zoną ir smakrą. Nuplaukite šiltu vandeniu. Naudokite kaip šveitiklį 2–3 kartus per savaitę.

Kaukė: tepkite ant nuvalytos veido odos, palikite 5-10 minučių, gerai nuplaukite vandeniu.

Venkite vietos aplink akis ir lūpas.

Sudėtis: vanduo, etanolis, polivinilo alkoholis, glicerinas, PVP, CI 77266, ksantano derva, kvepalų kompozicija, metilpropanediolis, polisorbatas 80, leptoospermonas, salicilo rūgštis, isleptozpermonas, flavesonas, „Salix Alba“ žievės ekstraktas (gluosniai), CI 77I, propanediolis, natrio citratas.

Kaina: 2.99 EUR

Pridėti į krepšelį