KOSMETIKOS PASAULIS

Algo kūno kremas kondicionierius ypač drėkinamas Nuplaunamas 200 ml


Viso prekių: 0
Bendra kaina: 0 EUR

Krepšelis

Likutis: 2

Šis kūno kremas/balzamas pakeičia įprastą kūno kremą, nepalieka lipnumo jausmo, tinka naudoti po prausimksi su dušo žele, arba muilo. Kremą reikia nuplauti vandeniu.

Sniego dumbliai drėkina odą, prisotina drėgmės ir mikro-elementų, didina odos elastingumą ir odos lygumą, kūno oda tampa švytinti ir minkšta.

Kremas kondicionierius - tai greitas būdas sudrėkinti odą, iš karto po dušu. Kondicionierius yra švelnios tekstūros, efektyviai atstato lipidų balansą odoje. Inovatyvi kondicionavimo kremo formulė aktyvuojama su vandeniu, akimirksniu sudrėkina ir sušvelnina odą.

Veikliosios medžiagos: sniego dumbliai ir jūros rudadumbliai. Reguliariai naudojant kremo kondicionieriaus, suteikia jūsų odai neprilygstamo minkštumo ir absoliučios drėgmės bei komforto.

Patogumas: Jums nebereikia laukti, kol kremas įsigers!! Dėka unikalios formulės, kremas kondicionierius nepalieka lipnumo jausmo.

Naudojimas: 1. Nusiprauskite duše, naudodami dušo želę/muilą. 2. Tepkite nuplaunamo kremo - kondicionieriaus plonu sluoksniu ant švarios, drėgnos odos, palikite kelioms sekundėms. 3. Nuplaukite vandeniu.

Kiekis: 200 ml.

Kaina: 3.99 EUR

Pridėti į krepšelį